Punkt krwiodawstwa w Skorzęcinie Drukuj Poleć znajomemu
30.08.2010.
Image14 sierpnia w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie po raz drugi w sezonie letnim 2010 Polski Czerwony Krzyż i  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zorganizowało punkt krwiodawstwa. W ambulansie umiejscowionym w centralnym punkcie Ośrodka kilkadziesiąt osób oddał krew pomagając w ten sposób innym.
Czytaj całość
 
X Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej Drukuj Poleć znajomemu
30.08.2010.
ImageW dniach 21 - 22 sierpnia Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie był areną rozgrywek X Mistrzostw Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej. W turnieju udział wzięło 16 drużyn z Wielkopolski. Mistrzowski tytuł zdobyła drużyna KS Winiary z Gniezna pokonując w finale rzutami karnymi 4 ; 3  gnieźnieńską drużynę ANTY. Trzecie miejsce po zaciętej rywalizacji zdobyła drużyna EL - LOKO z Trzemeszna. Jednym z organizatorów mistrzostw był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.
Czytaj całość
 
Jan Wojdak Show w Skorzęcinie Drukuj Poleć znajomemu
30.08.2010.
ImageOśrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie, „ Przemiany na Szlaku Piastowskim” i Radio Gniezno byli organizatorami koncertu „ Jan Wojdak Show”. 20 sierpnia na letniej scenie plenerowej w Skorzęcinie dla licznie zebranej publiczności zaprezentował się Jan Wojdak piosenkarz, kompozytor, lider zespołu „Wawele” któremu towarzyszyły dwie wokalistki młodego pokolenia - Paulina Więckiewicz oraz Małgorzata Kotwica.
Czytaj całość
 
Turniej rugby w Skorzęcinie Drukuj Poleć znajomemu
30.08.2010.
Image28 sierpnia na zachodniej części plaży  przy Jeziorze Niedzięgiel rozegrany został pokazowy turniej rugby. W turnieju udział wzięły trzy drużyny: Tytan Gniezno, Dragonia Mosina oraz młodzieżowa drużyna Posnanii Poznań. Po rozegranych zawodach systemem „każdy z każdym” najlepszą drużyną okazał się Tytan Gniezno. Drugie miejsce przypadło Posnanii Poznań, która w meczu o trzecie miejsce pokanała Dragonię Mosina.
Czytaj całość
 
Turniej Beach Rugby Drukuj Poleć znajomemu
24.08.2010.
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zaprasza do oglądania zmagań zawodników rugby. W sobotę 28 sierpnia na plaży w Skorzęcinie odbędzie się pokazowy Turniej Beach Rugby. Początek godzina 10.00.
 
Konkurs Urody w Skorzęcinie Drukuj Poleć znajomemu
19.08.2010.
Image 
 
Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo oraz Organizatorzy zapraszają na
KONKURS URODY który odbędzie się 24 sierpnia 2010r.
w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie na scenie plenerowej na plaży.

Wtorek 24 sierpnia 18,00 - 20,00
Konkurs Urody
Najpiękniejsze Dziewczyny Polski
 
Czytaj całość
 
Turnieju tenisa ziemnego w Skorzęcinie Drukuj Poleć znajomemu
16.08.2010.

ImageDziesięciu  zawodników wzięło udział w zorganizowanym przez Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie w dniach 14 - 15 sierpnia turnieju tenisa ziemnego.  W turnieju rozegranym na  kortach w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie najlepszym okazał się Wojciech Gnaciński, który w finale pokonał Tomasza Gorczycę. W meczu o trzecie miejsce lepszym okazał się Zbigniew Kaźmierowski pokonując Pawła Kowalskiego.

Czytaj całość
 
Recital Jana Wojdaka Drukuj Poleć znajomemu
16.08.2010.
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zaprasza do obejrzenia i wysłuchania recitalu Jana Wojdaka. Recital piosenkarza, kompozytora, założyciela i lidera zespołu Wawele odbędzie się na letniej scenie plenerowej w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie 20 sierpnia od godziny 19.00. Współorganizatorem recitalu jest redakcja "Przemian na szlaku piastowskim".
 
Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej Drukuj Poleć znajomemu
12.08.2010.

21 - 22 sierpnia 2010 roku na plaży w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej. Organizatorzy serdecznie zapraszają do oglądania zmagać szesnastu drużyn biorących udział w turnieju.

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 130 z 165