Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Goście na stronie

Licznik odwiedzin

3136997 Odwiedzających
Spotkanie z zawodnikami Startu Gniezno Drukuj Poleć znajomemu
25.08.2009.
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie oraz Towarzystwo Żużlowe Start Gniezno zapraszają 28 sierpnia na spotkanie z zawodnikami sekcji żużlowej. Spotkanie odbędzie się Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie 28 sierpnia 2009 od godziny 17.00 przy fontannie.
 
Turniej rugby w Skorzęcinie Drukuj Poleć znajomemu
25.08.2009.
ImageW sobotę 22 sierpnia na plaży w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie rozegrano turniej rugby. Cztery drużyny z Jarocina, Mosiny i Gniezna rywalizowały w ośmioosobowych składach. Po przeprowadzonych zawodach rozgrywanych systemem każdy z każdym zwyciężyła drużyna Tytan I Gniezno, przed Dragonią Mosina i Spartą Jarocin. Czwarte miejsce przypadło drużynie Tytan II Gniezno.
Czytaj całość
 
I Letni Indywidualny Turniej Strzelecki z wiatrówki Drukuj Poleć znajomemu
21.08.2009.
Image16 sierpnia 2009 r Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie wspólnie  Organizacją Imprez Sportowo - Strzeleckich z Gniezna zorganizował I Letni Indywidualny Turniej Strzelecki z wiatrówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie . W turniej rozgrywanym w kategorii open udział wzięło 47 uczestników z Kępna, Poznania, Leszna, Kobierna k. Krotoszyna oraz Gniezna.
Czytaj całość
 
Letni Indywidualny Turniej Strzelecki w Skorzęcinie Drukuj Poleć znajomemu
13.08.2009.
ImageOśrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie wspólnie z Organizacją Imprez Sportowo - Strzeleckich w Gnieźnie organizują 16 sierpnia w Skorzęcinie Letni Indywidualny Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie. Turniej przeprowadzony zostanie przy Alei Handlowej w okolicach domków letniskowych byłego MPK Poznań. Zmagania strzeleckie z wiatrówki rozpoczną się od godziny 11.00 i potrwają do godziny 17.00.
 
Turniej tenisowy Drukuj Poleć znajomemu
12.08.2009.
ImageOśrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie organizuje w piątek 14 sierpnia turniej tenisowy na nawierzchni bitumicznej . Turniej  adresowany jest dla dzieci do lat 15 w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej rozegrany zostanie na kortach w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie. Początek godzina 10.00. Zapisy na kortach w dniu zawodów od godziny 9.45
 
I Rekreacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Drukuj Poleć znajomemu
10.08.2009.
ImageOśrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zorganizował w minioną sobotę 8 sierpnia I Rekreacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Od godziny jedenastej na plaży głównej w zmaganiach turniejowych uczestniczyło 16 par w tym jedna kobieca. Po 4 godzinnych rozgrywkach, które obserwowało kilka tysięcy przebywających na plaży osób  zwycięzcami została para Ossowski - Nowak z Wrześni przed parą Lisiecki - Markiewicz.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej Drukuj Poleć znajomemu
05.08.2009.
ImageW minioną sobotę i niedzielę 1 i 2 sierpnia na plaży w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej o Puchar Marszałka Województwa. W mistrzostwach udział wzięło 20 drużyn z Wielkopolski rywalizując w grupach o wyłonienie finalistów niedzielnych zmagań. Przy temperaturze 32 stopni niedzielne spotkania finałowe wygrał zespól EL – PIETZ z Poznania, który otrzymał Puchar Marszałka oraz liczne nagrody rzeczowe.
Czytaj całość
 
I Rekreacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Drukuj Poleć znajomemu
05.08.2009.
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie organizuje w sobotę 8 sierpnia od godziny 11.00 I Rekreacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Turniej rozegrany zostanie na plaży głównej w zachodniej jej części. Dwuosobowe zespoły mogą zgłaszać chęć udziału w dniu zawodów od godziny 10.30. Organizator nie przewiduje podziału na żadne grupy wiekowe. Natomiast podział nastąpi w przypadku zgłoszeń w kategorii kobiet i mężczyzn.
 
Turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego Drukuj Poleć znajomemu
27.07.2009.
W Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie odbył się turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego. 20 uczestników z Kalisza, Gniezna, Poznania, Sieradza, Michałowa, Kępna, Trzemeszna, Łodzi, Ząbkowic Śląskich brało udział w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Indywidualnie najlepszym okazał się Zyk Hubert z Gniezna przed Janem Golińskim  z Michałowa a trzecie miejsce zdobył Adam Kuźma z Kalisza. Drużynowo najlepsi okazali się zawodnicy z Mikołowa przed drużynami z Sieradza, Kalisza i Trzemeszna. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary.
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 141 - 150 z 160