Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Goście na stronie

Licznik odwiedzin

3126467 Odwiedzających
Rozwiń swój talent- wakacyjne warsztaty zakończone Drukuj Poleć znajomemu
10.07.2011.
rozwin-swoj-talent_0710_12sW sobotę 9 lipca koncertem galowym w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie zakończyły się warsztaty wokalne zorganizowane przez Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie. Uczestniczki warsztatów Emilia Kozielska, Sonia Kuchowicz, Klaudia Kaczyńska, Agata Gocał, Julita Tyczka, Justyna Zawieja oraz Klaudia Zawieja oprócz typowych , warsztatowych zajęć  zaprezentowały w dniach od 7 do 9 lipca swoje umiejętności wokalne łącznie dla kilku tysięcy odbiorców.
Czytaj całość
 
Rozwiń swój talent Drukuj Poleć znajomemu
09.07.2011.
rozwin-swoj-talent_07_07sOd 6 lipca w Skorzęcinie odbywają się wakacyjne warsztaty wokalne pn. "Rozwiń swój talent". W trakcie warsztatów uczestniczki kształcą swój wokalny warsztat jak również prezentują umiejętności na letnie scenie plenerowej.  Koncerty z zespołem "De facto" oraz krakowskim kompozytowe, aranżerem i wykonawcą Janem Wojdakiem zapewne przyczynią się do jeszcze bardziej wytężonej pracy jak również pozwoliły  na zdobycie doświadczenia estradowego, które będzie zapewne procentowało w przyszłości.
Czytaj całość
 
"Rozwiń swój talent" - wakacyjne warsztaty wokalne rozpoczęte Drukuj Poleć znajomemu
07.07.2011.
rozwijaj-swoj-talent_02sW letniej  scenerii Ośrodka Wypoczynkowego  w Skorzęcinie młodzi adepci sztuki wokalnej kształcą swoje piosenkarskie umiejętności poprzez realizację ćwiczeń z zakresu emisji głosu, kształcenia słuchu muzycznego, wiadomości z zasad muzyki jak również sposobu zachowania się na estradzie. Finałowym akcentem warsztatów będzie zaplanowany na 9 lipca  wspólny galowy koncert z Janem Wojdatem, krakowskim kompozytorem, aranżerem i wykonawcą.
Czytaj całość
 
II Międzynarodowe Spotkania Młodych Wokalistów Skorzęcin 2011 rozpoczęte Drukuj Poleć znajomemu
04.07.2011.
SDC15261Koncertem w wykonaniu zaproszonych do udziału warsztatach gości z Ukrainy organizator Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie rozpoczął tegoroczne warsztaty w których oprócz gości z miasta Uman na Ukrainie udział wezmą również młodzi wokaliści ze studia piosenki działającego w OKSiR Witkowo.
Czytaj całość
 
III Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Drukuj Poleć znajomemu
04.07.2011.
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zaprasza do udziału w III Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej. Turniej rozegrany zostanie na plaży w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie 10 lipca 2011 od godziny 10.00. Zapisy przyjmowane są do 8 lipca do godziny 18.0 pod nr 61 477 02 77 lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Regulamin turnieju www.oksir.witkowo.pl
Czytaj całość
 
"Małe Bartusie" w Skorzęcinie Drukuj Poleć znajomemu
04.07.2011.
SDC15241Po ubiegłotygodniowym występie zespołu folklorystycznego z Holandii  Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie  ponownie zorganizował w piątek 1 lipca koncert zespołu folklorystycznego. Tym razem  na letniej scenie plenerowej w Skorzęcinie licznie zebranej widowni zaprezentował się zespół „ Małe Bartusie” z Murzasichle k. Zakopanego. Charakterystyczny podhalański folklor, barwne stroje oraz skoczne tańce bardzo przypadły do gustu widowni.
Czytaj całość
 
Prezentacja taneczno - wokalna w wykonaniu grupy dzieci i młodzieży z Lubinia Drukuj Poleć znajomemu
30.06.2011.
SDC15148s17 czerwca Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie był organizatorem prezentacji taneczno - wokalnej w wykonaniu grupy dzieci i młodzieży z Lubinia pow. kościański. Bardzo dobre przygotowanie wokalne i taneczne zostało bardzo serdecznie przyjęte przez publiczność obserwującą plenerowe popisy młodych wykonawców.

 

Czytaj całość
 
Występ zespołu muzycznego Drukuj Poleć znajomemu
30.06.2011.

SDC15207sW sobotę 25 czerwca Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zorganizował występ zespołu muzycznego. Na letniej scenie plenerowej w Skorzęcinie w wakacyjnej już atmosferze turyści usłyszeli wiele piosenek zaliczanych do gatunku piosenki popularnej.

Czytaj całość
 
Wakacyjne warsztaty wokalne ROZWIŃ SWÓJ TALENT Drukuj Poleć znajomemu
28.06.2011.

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w I Letnich Warsztatach Wokalnych, które odbędą się w dniach 6 - 9 lipca w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie.Zapisy oraz informacje pod nr telefonu 61 4779277 lub osobiście w siedzibie OKSiR w Witkowie ul. Sportowa 15 

Image

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 101 - 110 z 159